Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí oddělení smluvních vztahů – Magistrát města Ostravy

referenční číslo: 6667fb30857cb23c0f00e2e3 | aktuálnost: 13.06.2024

Statutární město Ostrava – magistrát

✔️ Co vás čeká:

  • povedete pracovníky oddělení smluvních vztahů, budete je motivovat a koordinovat;
  • zapojíte se do zajímavých projektů spojených s nakládáním s majetkem města – například rekonstrukce věžového domu Ostrčilova, Koncertní hala města Ostravy, rozvoj strategických rozvojových zón města a mnohé jiné, velmi zajímavé, projekty nabízející seberealizaci a zajímavou práci;
  • čeká vás analýza a hodnocení ekonomických a právních údajů;
  • připravíte smluvní dokumentaci pro klíčové projekty města;
  • postaráte se o správu městského majetku (nabývání, pronájmy, prodeje);
  • plnění úkolů od vedení města a městských orgánů;
  • kontrola plnění smluvních povinností ;
  • zpracování podkladů pro rozpočet města;
  • a mnoho jiných zajímavých činností!!!

✔️ Hledáme právě vás, pokud:

  • umíte vést tým a máte dobré organizační a manažerské schopnosti;
  • máte zkušenosti se správou majetku a smluvními vztahy;
  • máte silné analytické dovednosti a orientujete se také v právní oblasti.
  • vzdělání právního směru výhodou

✔️ Pošlete nám přihlášku!

👉 Zní to jako práce pro vás? 📝 Pošlete nám přihlášku a přidejte se k nám! Bez přihlášky a dalších dokumentů nejedete vlak, proto se podívejte na kompletní informace k nabízené pracovní pozici, najdete je zde 🔗 https://pracenaradnici.cz/vedouci-oddeleni-smluvnich-vztahu/.

Požadované jazykové znalosti

Český

Místo pracoviště: Prokešovo náměstí 1803, Ostrava, 70200

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Státní, veřejná správa

Profese: úředník státních / veřejných institucí, vedoucí odboru/oddělení

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní školka, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Kafetérie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Vladimír Jakub Mitura
+420 599 442 251
vmitura@ostrava.cz