Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

VEDOUCÍ Pekař / pekařka, Sázava, možnost ubytování

referenční číslo: 666ad5600fe003a65c01dbce | aktuálnost: 25.06.2024

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Popis pozice

Naším klientem je stabilní výrobní společnost - pekárna v Sázavě, ve Středních Čechách.

V rámci dalšího rozvoje společnosti hledáme kolegu na nově vytvořenou pozici Vedoucí pekař/ka.

Co budete mít na starosti?

- zajištění a koordinace veškeré výroby a expedice na dané směně

- podílení se na aktivitách: míchání těsta, dohled nad kynutím, pečení

- optimalizace výroby

- rozvržení denního plánu výroby

- zajištění hygieny

- sledování stavu ingrediencí pro výrobu

- zastupování pekařů v případě jejich nepřítomnosti (dovolená, nemoc, atd.)

- pravidelný reporting / hlášení ze směny

Uvítáme:

- chuť do práce

- aktivní praxi pekaře / pekařky + chuť dál se učit

- zkušenosti s koordinací / vedením menšího týmu - velkou výhodou

- organizační schopnosti

- spolehlivost, zodpovědnost, vytrvalost

- schopnost jak samostatné práce, tak i práce v týmu kolegů

- nástup možný ihned, případně dle dohody

Nabízíme:

- trvalý pracovní poměr na dobu neurčitou

- zázemí úspěšné, stabilní a prosperující společnosti, v lokalitě Sázavave Středních Čechách

motivující a mzdové ohodnocení s bonusovým systémem

práci v jednosměnném provozu, pracovní doba: Čtvrtek - Pondělí 13:30 - 01:30

- přátelský tým kolegů a nadřízených, možnost zajímavého osobního a profesního růstu

- po dohodě možnost ubytování

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, neváhejte se nám ozvat – kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu nám zašlete Váš životopis, případně volejte na telefon uvedený u inzerátu.

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována (více informací zde).

Region: Praha, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení

Oblíbené nabídky (1)