Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí personálního oddělení

referenční číslo: 56393 | aktuálnost: 25.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme kandidáta či kandidátku na pozici vedoucí personálního oddělení pro ryze českou výrobní společnost, která je součástí holdingové společnosti BR GROUP. Pokud se právě poohlížíte po nové pracovní příležitosti, a máte zájem nastavovat procesy a aktivně se podílet na vytváření HR strategií, které společnost posunou kupředu, dejte nám o sobě vědět!
Vedení a rozvoj HR týmu o 3 lidech Plánování a implementace HR strategií a procesů v souladu s cíli společnosti Aktivní spolupráce s vedením společnosti na strategických rozhodnutích týkajících se lidských zdrojů Poskytování podpory v oblasti personálních záležitostí manažerům a zaměstnancům Vzdělávání, rozvoj a motivace zaměstnanců Řízení změnových procesů v organizaci a podpora zaměstnanců v jejich adaptaci Občasné pracovní cesty na centrálu do Ostravy

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání, nejlépe v oblasti lidských zdrojů nebo příbuzném oboru Minimálně 3 roky zkušeností na pozici HR manažera Rozsáhlé zkušenosti v oblasti náboru, mzdového účetnictví a rozvoje lidských zdrojů Zkušenosti s nastavováním procesů Velmi dobrá znalost pracovněprávní legislativy Výborné komunikační a organizační dovednosti Samostatnost, proaktivní přístup, schopnost naslouchat Schopnost efektivně řešit problémy a nejrůznější výzvy

Nabízíme

Zajímavá a perspektivní práce ve stabilní české společnosti Možnost prosazení vlastních nápadů Flexibilní pracovní doba s možností občasného home office Týden dovolené navíc nad rámec zákoníku práce Příspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na stravování 13. Plat Možnost účastnit se výuky AJ v pracovní době Věrnostní odměny Odměna za doporučení nového zaměstnance Odměny za životní či pracovní výroční
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Pardubický kraj

Obor: Personalistika, HR