Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí prodeje- zahradní technika

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29671360750 | aktuálnost: 30.07.2024

MOTOR JIKOV GREEN a.s.

Upřesňující informace

Místo výkonu práce: České Budějovice- Homole.
Předpokládaný nástup: ihned.
Zkušební doba: 3 měsíce.
Hlavní pracovní náplň: řízení menšího prodejního oddělení (do 4 lidí); odpovědnost za včasné a bezproblémové vyřízení objednávek; aktivní komunikace s odběrateli a vytváření obchodních příležitostí; práce v informačním systému Helios; fakturace a administrativní práce spojená s prodejem zboží; příprava podkladů pro expedici a komunikace se skladem.
Požadované vzdělání: SŠ nebo odb. vyučení s maturitou.
Jazykové znalosti: AJ na komunikační úrovni.
Délka požadované praxe v oboru: 1 rok.
Další specifikace: zkušenosti s obchodní administrativou z předchozích zaměstnání; schopnost zajistit bezproblémový a plynulý průběh prodejních aktivit; dobré jednání s lidmi a týmovou spolupráci; orientaci na výsledky a schopnost organizovat práci sobě i ostatním; dobrá znalost práce s počítačem a informačními systémy; zkušenost s řízením lidí pro přesah do vedení obchodního oddělení; technické povědomí a zkušenosti v oblasti zahradní techniky.
Nabízíme: dobré platové podmínky včetně měsíčně vypláceného bonusu; flexibilní 7,5hodinovou pracovní dobu; mobilní telefon.
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené; odměny za pracovní věrnost firmě; příspěvek na penzijní připojištění a příspěvek na závodní stravování.
Kontaktní osoba: Blanka Novotná (389 016 222, bnovotna@mjgroup.cz).

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Práce s PC

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Homole,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita