Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí prodejny

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29673540728 | aktuálnost: 30.07.2024

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Upřesňující informace

Bc. Markéta Sokolová, HR specialist, tel.: +420 702 233 169, e-mail: prace@novak-mu.cz
Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Praze 3 kolegu/kolegyni na pozici VEDOUCÍ/HO PRODEJNY (prodejna se nachází v ulici Hartigova).
Pracovní doba od PO - PÁ ranní / odpolední směna a směna o víkendu.
Náplň práce:

" Odpovědnost za svěřenou prodejnu v nepřítomnosti vedoucí
" Komunikace a obsluha zákazníků, obsluha pokladny
" Objednávání a příjem zboží včetně spotřebního materiálu
" Zpracování drobného vydání
" Přidělování pokladní hotovosti a její kontrola
" Příprava odvodu tržeb a denní uzávěrka
" Plnění cílů firmy - obrat, inventury, provozní náklady

Požadujeme:
" Odborné vyučení bez maturity
" Praxi na dané pozici a ve vedení lidí podmínkou
" Základní znalost práce na PC
" Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
" Zodpovědný přístup k práci
" Samostatnost
" Loajalita
Nabízíme:
" Práci ve stabilní české společnosti
" Příspěvek na stravování ve mzdě
" Příspěvek na penzijní připojištění
" Odměnu za práci o víkendech a svátcích
" Multisport kartu
" Zvýhodněné zaměstnanecké nákupy masa
" Odměna za odpracované roky = Lázně / Poukaz
" Odměna při výročí narození