Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí prodejny

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29668260727 | aktuálnost: 29.07.2024

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Upřesňující informace

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Jilemnici kolegu/kolegyni na pozici VEDOUCÍ/HO PRODEJNY (prodejna se nachází v ulici Čsl. Legií, v budově Penny).

Pracovní doba od PO - PÁ ranní / odpolední směna a směna o víkendu.
Náplň práce:

Odpovědnost za svěřenou prodejnu v nepřítomnosti vedoucí
Komunikace a obsluha zákazníků, obsluha pokladny
Objednávání a příjem zboží včetně spotřebního materiálu
Zpracování drobného vydání
Přidělování pokladní hotovosti a její kontrola
Příprava odvodu tržeb a denní uzávěrka
Plnění cílů firmy - obrat, inventury, provozní náklady

Požadujeme:
Odborné vyučení bez maturity
Praxi na dané pozici a ve vedení lidí podmínkou
Základní znalost práce na PC
Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
Zodpovědný přístup k práci
Samostatnost
Loajalita

Nabízíme:
Práci ve stabilní české společnosti
Příspěvek na stravování ve mzdě
Příspěvek na penzijní připojištění
Odměnu za práci o víkendech a svátcích
Multisport kartu
Zvýhodněné zaměstnanecké nákupy masa
Odměna za odpracované roky = Lázně / Poukaz
Odměna při výročí narození
Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
Zaučení na prodejně

kontakt: e-mailem, telefonicky, osobně Čsl. Legií 1258, 514 01 Jilemnice

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC

Mzda: 27 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Čsl. Legií 1258, Jilemnice, 51401

Region: Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy