Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí prodejny potravin

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29466900755 | aktuálnost: 26.06.2024

JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh

Upřesňující informace

Mzdové podmínky dle kolektivní smlouvy.
Nástup možný ihned.
Baví vás práce s lidmi? Spokojenost zákazníků je pro vás výzvou?
Do naší prodejny přijmeme "vedoucí/ho prodejny".
Náplň práce:
- vedení prodejny
- kompletní odpovědnost za chod prodejny a její hospodářské výsledky
- aktivní účast na vybalování zboží
- odpovědnost za dodržování a prosazování HACCP, BOZP, PO
Od ideálního kandidáta očekáváme:
- zkušenost s vedením prodejny, nejlépe v oboru (není podmínkou)
- ochotu učit se a prosazovat zájmy zaměstnavatele na svěřené prodejně
- loajalitu a časovou flexibilitu
Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis na email doubravska@jednota-zabreh.cz

PRODEJNÍ DOBA: Po 7.30-12.00 hod.// 12.30-15.00 hod., Út 7.30-12.00//12.30-14.00 hod., St 7.30-12.00//12.30-15.00, Čt 7.30-/12.30 hod., Pá 7.30-12.00//12.30-16.00 hod., So 7.00-10.00 hod.

Kontakt možný e-mailem nebo telefonicky denně od 8:00 do 16:00 hodin.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 19 240 - 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 50, Lipinka, 78383

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní