Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí provozovny prima pekárna

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29458320717 | aktuálnost: 28.06.2024

SEMAG spol. s r.o.

Upřesňující informace

1. kontakt telefonicky, e-mailem. Tel.: 730 572 322, 734 353 429, e-mail: prace@semag.cz
Podrobné informace nebo sjednání osobní schůzky poskytne p. Erika Musialová - 730 572 322. Nástup IHNED.

Do stávajícího kolektivu přijmeme kolegu/kolegyni na hlavní pracovní poměr na pozici vedoucí provozovny. Kolegu/kolegyni, kdy každá překážka je výzvou a umí správně motivovat své podřízené k nejlepším výkonům.

Náplň práce:
- Vedení maloobchodní jednotky, řízení cca 6 zaměstnanců
- Vedení související administrativy, veškeré dokumentace
- Vedoucí provozovny se podílí na běžném chodu provozovny - přípravě a prodeji pekárenských výrobků, obložených baget, polévek
- Znalost práce na obchodních pokladnách a praxe s prodejem pečiva výhodou (není podmínkou)
- Provozní doba pondělí - neděle
- Ranní + odpolední směny (ranní směna od 4,45 hod)

Požadujeme:
- ÚSO vzdělání, potravinářský směr
- Praxe minimálně 2 roky s řízením maloobchodních jednotek
- Znalost platné legislativy pro maloobchodní činnost (výroba potravin)
- Řídící a organizační dovednosti
- Komunikativnost
- Zodpověnost, pracovní morálku
- Příjemné vystupování, ochotu učit se novým věcem
- Výborná znalost práce s PC
- Výborný zdravotní stav
- ŘP skupina B - výhodou

Nabízíme:
- Dlouhodobé zaměstnání na HPP u stabilního zaměstnavatele
- Fixní a pohyblivá složka mzdy
- Příspěvek na penzijní připojištění
- 5. týden dovolené po zkušební době
- Odpolední příplatek 8 Kč/hod nad rámec Zákoníku práce
- Příplatek za práci o víkendu ve výši 20%
- Dotovaná strava
- Nákup výrobků za zvýhodněné ceny
- Káva na pracovišti
- Příspěvek na penzijní připojištění po ukončení zkušební doby
- Příspěvek na volnočasé aktivity

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Výborná znalost práce s PCPHP_EOL

Mzda: 35 000 - 43 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Výškovická 3086/44, Ostrava, 70030

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita