Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí provozu fotovoltaických elektráren | atraktivní mzda

referenční číslo: 56209 | aktuálnost: 18.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do společnosti s dloholetou tradicí na trhu hledáme vhodného uchazeče na pozici vedoucího provozu fotovoltaických elektráren, který bude mít na starosti také monitoring a vyhodnocování dat.
Vaší hlavní náplní práce bude řízení provozu, údržby a servisu FVE především ve Zlínském a Moravskoslezském kraji, ale také v zahraničí (záleží na projektech), Budete jezdit za klienty do terénu Tvorba a zpracování postupů pro preventivní údržbu komponent FVE Vzdálený monitoring a regulace elektráren za účelem maximalizace výnosů Optimalizace provozních nákladů Vedení záznamů o závadách (tickety), vyhodnocování typů vad a poruch Vedení pracovního týmu Komunikace se zákazníky, správními a kontrolními orgány v ČR i v zahraničí

Požadujeme

Relevantní praxi v jednom z těchto oborů - fotovoltaika, elektro, energetika, datové komunikace apod. Komunikativní znalost AJ - pro komunikaci se zákazníky a správními orgány v zahraničí (aktuálně se jedná především o telekonference) Ochota jezdit za klienty Analytické myšlení Zodpovědnost, schopnost vést tým, organizační dovednosti ŘP sk. B

Nabízíme

Bonusy ke mzdě Flaxibilní pracovní doba Stravenkový paušál Notebook, mobil Možnost dalšího vzdělávání
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl