Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí skladu

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29690060798 | aktuálnost: 20.08.2024

Váš Zelinář s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
" Organizování a řízení týmu pracovníků skladu
" Zajišťování dodržování postupů a standardů při příjmu a při výdeji, kontrole kompletnosti dodávek, úplnosti dodacích dokladů,
" Zodpovědnost za dodržování postupů a harmonogramu při nakládkách a vykládkách
" Optimalizování interních procesů a systému kontroly a efektivní využívání skladovacích prostor
" Spolupráce s oddělením nákupu a kvality při řešení nesrovnalostí v kompletnosti nebo kvalitě dodávek
" Hodnocení a rozvoj podřízených zaměstnanců
Jaký je náš ideální kolega/kolegyně
" výhodou je znalost v oblasti ovoce a zeleniny
" zkušenosti na obdobné pozici
" Silný leadership
" Výborné organizační, řídící a komunikační schopnosti
" Analytické myšlení, systematický přístup, svědomitost, pečlivost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení
" Orientace na výkon a neustálé zlepšování
" Práce na PC

Nabízíme:
" Stabilní pracovní pozice v rozvíjející se firmě.
" Ohodnocení odpovídající Vašim dovednostem o svěřené pozici

Hlásit se na e-mail valek.tomas@vaszelinar.cz nebo na tel. č. 558270228 (8-10 a 13-16)

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Staroměstská 781/1, Bruntál,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Maturita