Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí skladu - bez cizích jazyků

referenční číslo: 54963 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pokud máte zkušenosti s logistickými procesy ve výrobní sféře, praxi ve vedení lidí a hledáte práci v 1 směnném provozu, pak my hledáme právě Vás! Na této pozici skvěle uplatníte své předchozí zkušenosti a zároveň budete mít i možnost profesně růst a aktivně se podílet na rozvoji firmy. Takže pokud Vás baví nejen řídit skladovací procesy, ale máte i schopnost vidět souvislosti a vymýšlet zlepšování a zjednodušování celého fungování skladu, pak jste ideálním uchazečem! Náplň práce: řízení celého skladu vč. vedení lidí optimalizace procesů rozdělování práce na příjmu i expedici zodpovědnost za efektivitu skladování práce s interním systémem zodpovědnost za správnost vedení evidence vč. inventur komunikace s ostatními kolegy napříč firmou

Požadujeme

SŠ vzdělání zkušenosti se skladováním ve výrobní sféře praxe ve vedení lidí práce na PC a řp. B vůdčí schopnosti a smysl pro detail nadšení pro logistiku a pečlivost

Nabízíme

stabilní práci v 1 směnném režimu odměny ke mzdě 5 týdnů dovolené hrazené stravování příspěvek na penzijko rozvoj zkušeností a dovedností rodinnou atmosféru Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl