Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí skladu hutního materiálu

referenční číslo: 2000294767 | aktuálnost: 28.07.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem hutních materiálů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí skladu hutního materiálu.

Náplň práce:

  • optimalizace zavedených interních procesů a systému kontroly
  • efektivní organizace dodávek zboží k zákazníkům
  • zavádění nápravných opatření plynoucích z reklamačních řízení
  • sledování a analýza ukazatelů efektivity, kvality služeb
  • přijímání preventivních opatření a navrhování zlepšení
  • proškolování zaměstnanců
  • odpovědnost za inventarizaci skladů
  • odpovědnost za efektivní uložení a dostupnost zboží na skladech společnosti
  • návrh a tvorba kontrolních mechanizmů pro řízení skladů

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání, vzdělání v oboru logistiky či příbuzných oborech výhodou
  • 2 roky praxe u středně velké obchodní organizace na pozici vedoucího skladu
  • znalosti z oblastí: informační systémy ve skladovém hospodářství, skladová problematika, logistické procesy, reklamační řízení
  • organizační, řídicí a komunikační dovednosti, přirozená autorita
  • schopnost hodnotit práci podřízených a objektivně reportovat činnost směrem k vedení společnosti
  • flexibilita, samostatnost, zodpovědnost, kreativita, vysoké pracovní nasazení
  • práce na PC (MS Office)
  • ŘP – skupina B
  • aktivní a praktické zkušenosti s pozicovým systémem skladů u obchodní společnosti, která obchoduje i se zeměmi mimo EU
  • praktické zkušenosti s řízením skladů a řešení vzniklých problémů
  • praktické zkušenosti s inventarizací skladů, tedy nejenom účast na nich, ale celkové zajištění organizace a řešení případných rozdílů
  • přehled a praktická zkušenost se skladovou dokumentací (EU, non EU, ČR)
  • zkušenost s optimalizací chodu skladu na fyzické i systémové úrovni
  • zodpovědnost za vedení pracovních postupů spojených s činnostmi skladu

Nabízíme:

  • mobilní telefon a moderní informační systém dostupný kdykoliv a kdekoliv
  • stravenkový paušál
  • příspěvky zaměstnavatele na dětskou rekreaci (tábory, soustředění atd.)
  • pevná pracovní doba od 6.00 do 14.30 hod.
  • mzda odpovídající vzdělání a odborné kvalifikaci
  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • zaškolení
  • nástup říjen – listopad 2024
  • místo práce: Jaroměř

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jaroměř,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: specialista logistiky, vedoucí/manažer skladu

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování