Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí skladu - krátký/dlouhý týden

referenční číslo: 56091 | aktuálnost: 15.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do našeho dynamického týmu hledáme zkušeného a motivovaného vedoucího skladu, který si poradí s rychle se měnícím prostředím. Pokud se neutopíte v moři procesů a efektivně zvládnete organizaci svěřeného úseku, jste náš člověk! Místo výkonu práce Říčany.
Řízení skladových operací: Koordinace a dohled nad každodenními činnostmi ve skladu. Zajištění efektivního příjmu, skladování a expedice zboží. Vedení týmu:
Řízení a motivace týmu, rozdělování úkolů a sledování výkonu. Zajištění kvality:
Provádění pravidelných inventur a kontrol zásob. Dodržování předpisů: Zajištění dodržování všech relevantních právních předpisů a norem (BOZP, hygienické standardy).

Požadujeme

zkušenosti s vedením a efektivním řízením týmu analytické myšlení a schopnost prezentovat a reportovat jednotlivé výsledky tah na branku a chuť učit se novým věcem proaktivní přístup k optimalizaci procesů zodpovědný přístup k práci Výhodou je: praxe v segmentu FMCG vlastní doprava z důvodu místa výkonu práce ochota pracovat na krátký/dlouhý týden

Nabízíme

možnost využití mobilního tarifu od mobilního operátora stravenkový paušál za každou noční a víkendovou směnu dotovaná strava ve firemní kantýně 5 týdnů dovolené možnost využití zvýhodněného servisu vašeho soukromého vozidla nákup zboží v podnikové prodejně Edenred karta
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika