Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí skladu | Novojičínsko

referenční číslo: 55974 | aktuálnost: 26.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do mezinárodní společnosti hledáme kandidáta na pozici vedoucího skladu. Pokud máte na podobné pozici zkušenost a domluvíte se anglicky, neváhejte se nám ozvat!
Vedení týmu a organizace práce pracovníků skladu náhradních dílů Zajištění bezproblémového chodu skladu, včetně příjmu zboží, skladování a včasné expedice Zastoupení kolegů v jejich činnostech podle potřeby Školení a podpora nových zaměstnanců při jejich zapracování Práce s ERP systémem Organizace pravidelných inventur Zodpovědnost za dodržování BOZP, PO, 5S a interních předpisů Optimalizace procesů

Požadujeme

Minimálně 2 roky praxe ve skladovém hospodářství Předchozí zkušenost s vedením skladu je výhodou Alespoň 1 rok praxe v řízení vysokozdvižného vozíku Silný důraz na bezpečnost práce Uživatelská znalost práce na počítači Pokročilá znalost anglického jazyka

Nabízíme

Ranní směna od 6:00-14:30 h Výuka jazyků na pracovišti Týden dovolené navíc Příspěvek na stravování Kafetérie ve výši 4.000 Kč za rok Různé firemní akce: rodinný den, letní party, badminton, fotbalový turnaj aj. Příspěvek na penzijní připojištění od 500 Kč / měsíčně Zvýhodněny mobilní tarif
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika