Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí směny

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29613180732 | aktuálnost: 05.07.2024

TECMAPLAST CZ, s.r.o.

Upřesňující informace

Šéfování směně ve výrobní automotive firmě je jako řídit vlastní formuli na závodním okruhu - rychlost, spolehlivost a taktika jsou klíčové. Pokud jste ochotný(á) se chopit volantu naší směny a posunout nás do pole position, pak Vás hledáme!
Co vás čeká:
Vedení týmu: Budete mít na starosti tým cca 20 operátorů. Budete jejich kapitánem na palubě této výrobní lodi.
Organizace práce: Budete rozdělovat práci svým podřízeným a dbát na optimální počet pracovníků ve výrobě.
Motivovat: Vaším úkolem také bude motivovat a hodnotit své podřízené.
Komunikovat s ostatními: Aktivní spolupráce s ostatními odděleními (kvalita, technologie…)
Trochu administrativy: Kontrola výsledků a výkonů, zpracování reportů, správa docházky svých podřízených.
Co od Vás očekáváme:
· znalost základní práce na PC, MS Office
· ochota pracovat ve směnném režimu
· praxe s vedením lidí by byla velkou výhodou
. zkušenosti s výrobou automotive jsou velkým plusem
· týmový hráč, aktivní přístup, organizační schopnosti
· odolnost vůči stresu
. dodržování bezpečnostních standardů
Co vám můžeme nabídnout
· pestrou práci v rodinné firmě, kde se všichni navzájem známe a podporujeme
· 25 dnů dovolené
· stravenkový paušál přímo do výplaty
· hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
· nástup možný ihned
. příplatky za noční nad rámec ZP
. zvýhodněné mobilní a datové tarify pro vás i vaší rodinu
. měsíční odměny zavíslé na výsledcích firmy

Výhody:
Stravenky, dovolená 5 týdnů, školení, vzdělávací kurzy

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 125, Kněžnice,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity