Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí směny - mistr

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29657920721 | aktuálnost: 03.08.2024

AIS AUTOMOTIVE INTERIOR SYSTEMS, s.r.o.

Upřesňující informace

POŽADUJEME:
- autoritativní osobnost se smyslem pro systém a pořádek
- flexibilita
- praxe ve výrobní firmě min. 3 roky - automotive výhodou
- znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B

NÁPLŇ PRÁCE:
o zajistit splnění plánu výroby
o vytvářet příznivé pracovní podmínky a zajišťovat BOZP při práci
o zabezpečovat dodržování pracovní kázně
o provést příslušné opatření tak, aby bylo dosaženo kvalitní výroby na základě
požadavku od oddělení plánu výroby
o zajistit včasné předání dokladů o docházce a mzdách k dalšímu zpracování
o dodržování materiálového toku na dílně
o dodržování úklidu na pracovišti
o dodržování a plné využívání pracovní doby všemi pracovníky

Co vám můžeme nabídnout
o Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
o Příjemné pracovní prostředí
o Firemní benefity - za docházku, za loajalitu…….
o Stravenkový paušál
Penzijní připojištění

Směnný provoz: Čtyřsměnný provoz

Mzda: 33 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 302, Libice nad Cidlinou, 28907

Region: Středočeský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity