Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí směny/Předák

referenční číslo: 57175 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro známého výrobce interiérových dílů hledám komunikativního Vedoucího směny. Máte zkušenosti z výrobní společnosti a rád/ráda je předáváte, pak je tato práce právě pro vás.
Zodpovědnost za dodržování standardů, pracovních řádů firmy a chod svěřené výrobní linky Zajišťování výroby a přípravy výroby dle výrobního plánu v definované kvalitě Dodržování bezpečnosti práce na daném pracovišti v dané směně Řízení přiděleného týmu výrobních dělníků Předávání důležitých nformací Rozdělování dělníků na jednotlivá pracoviště dle jejich zaškolení a kvalifikace Zaškolování nově nastupujících pracovníků (včetně externích pracovníků), opakovaně školí již zapracované pracovníky dle plánu Plánování zvyšování kvalifikace členů týmu

Požadujeme

SŠ vzdělání (technický směr bude výhodou) Praxe alespoň 2 roky ve výrobních společnosti Znalost práce na PC (nejvíc využijete Excel, Word, Outlook, SAP) Řidičský průkaz sk. B Schopnost dobré a strukturované komunikace Ochota pracovat na 3 směny

Nabízíme

Měsíční prémie a čtvrtletní bonus 13. plat Systém zaměstnaneckých benefitů, motivační programy Příspěvek na stravování 5 týdnů dovolené Vánoční poukaz Odměny při životním, pracovním výročí a při narození dítěte
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl