Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí směny - třísměnný provoz

referenční číslo: 55054 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenost s vedením lidí a vyznáte se v procesech? Jste vůdčí typ a vyhovuje vám práce ve třísměnném provozu? Pro mezinárodní společnost se sídlem na Kolínsku hledáme zkušeného kandidáta na pozici vedoucího směny.
Řídit tým cca 20 lidí na svěřené směně. Zajišťovat bezproblémový chod skladu. Dohlížet na dodržování nastavených procesů, BOZP a 5S. Řídit, motivovat a hodnotit členy týmu, podílet se na jejich náboru, kontrolovat jejich docházku, plánovat dovolené. Komunikovat se zákazníky.

Požadujeme

Máte zkušenosti s vedením lidí a související administrativou. Jste rozhodný člověk a vůdčí typ. Bez problémů ovládáte práci na počítači. Vyhovuje vám práce ve třísměnném provozu (ranní, odpolední, noční).

Nabízíme

5 týdnů dovolené Stravenkový paušál Příspěvek na dopravu Benefit body Možnost osobního rozvoje v rámci firemního vzdělávání
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika