Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí směny ve výrobě

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29616860718 | aktuálnost: 05.07.2024

Gabriel-Chemie Bohemia s.r.o.

Upřesňující informace

Nástup možný IHNED.
Náplň práce: Zajištění a optimalizace kvality výroby a procesů během směny. Plánování a řízení pracovních procesů s pomocí řídícího centra výroby s ohledem na stávající kapacity. Technické pokyny a dohled nad zaměstnanci směny a jejich vedením. Práce s vnitřním systémem, monitorování systému a řešení problémů a poruch. Provádění průběžných kontrol a kontrola a schvalování hotových výrobků. Dokumentování prováděných pracovních procesů a provádění standardizovaného předávání směny. Neustálý další rozvoj pracovních procesů a zavádění nových nápadů.
Požadujeme: Nejméně 3 roky odborné praxe ve výrobním podniku na pozici operátora stroje nebo vedoucího směny, ideálně v oblasti extruze. Spolehlivost, dobré schopnosti řešení problémů a samostatnost. Dobré komunikační schopnosti a schopnosti týmové práce.
Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál 80,- Kč/den, čtvrtletní odměny, 13. plat, příspěvek na soukromé životní a penzijní připojištění, káva, čaj, voda zdarma, iontové nápoje v letních měsících a ovoce v zimních měsících, permanentky na hokej, fotbal a do divadla, firemní akce
v létě a v zimě
První kontakt e-mailem.

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC dobré znalostiPHP_EOL

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: K Lihovaru 172, Lázně Bohdaneč, 53341

Region: Pardubický kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní