Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí stavebního projektu elektro od 2000eur

referenční číslo: 57651 | aktuálnost: 21.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme schopného kolegu na pozici projektového koordinátora. Máte zkušenost s vedením stavebních projektů po stránce elektro a energetiky? Jste asertivní, organizačně a komunikačně zdatní. Dynamická práce a cestování Vám nejsou cizí? Pak se neváhejte ozvat a zašlete svoje CV

Náplň práce

  • Technická elektro kontrola projektů
  • Orientace v cenových nabídkách
  • Komunikace s dodavateli
  • Koordinace a zlepšování procesů
  • Výjezdy po projektech

Požadujeme

  • SŠ elektro zaměření
  • Zkušenost z oblasti energetiky a elektro staveb
  • Zkušenost z oblasti projektového řízení
  • Aktivní řidič s ochotou cestování

Nabízíme

  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Vánoční odměny
  • Výhodné firemní tarify
  • Příspěvek na sport
  • Prémie a bonusy
  • Možnost výuky cizích jazyků
  • Místo výkonu práce: Košice plus výjezdy po SR

Mzda: 2 000 - 2 500 Kč / měsíc

Region: Slovensko

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Technika, elektrotechnika