Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí technických projektů

referenční číslo: 55998 | aktuálnost: 25.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám technicky zaměřeného projektového lídra! Vaším úkolem bude tvorba technických řešení na strojní vybavení, konstrukce přípravků i komunikace s dodavateli! Čeká Vás pestrá práce zahrnující i občasné služební cesty a komunikaci napříč společností třeba i v anglickém jazyce. Tato pozice je vhodná jak pro kandidáty s obdobnou praxí, tak i pro absolventy technických oborů se zaměřením na strojní technologie a automatizaci. Náplň práce: vedení technických projektů v oblasti strojního vybavení (jednoúčelové stroje, automatické linky, roboti) práce s 3D modely a výkresy hledání nejvhodnějších řešení komunikace s dodavateli, přejímky strojů konstrukce přípravků a nástrojů komunikace s ostatními kolegy v rámci řízení projektů

Požadujeme

SŠ/VŠ strojního zaměření znalost automatizace, robotizace orientace v 2D i 3D programech AJ na úrovni běžné komunikace práce na PC, řp. B ochota cestovat dobré organizační schopnosti a pečlivost

Nabízíme

stabilní práci s nejmodernějšími technologiemi flexibilní pracovní dobu 25 dnů dovolené dotované stravenky příspěvky na benefitní konto příspěvek na penzijko jazykové kurzy a další odměny a benefity...
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl