Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí tkalcovny

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29490680790 | aktuálnost: 28.06.2024

HEDVA, a.s.

Upřesňující informace

NÁPLŇ: vedení týmu lidí, zodpovědnost za výrobu, kvalitu a produktivitu dle výrobního plánu, kontrola dodržování výrobních postupů, zodpovědnost za výrobní zásoby,
zajištění oprav strojů, spolupráce s navazujícím výrobním stupněm
POŽADAVKY: technické vzdělání textilního směru, znalost technologie výroby tkanin, zkušenost na obdobné pozici, schopnost vést větší počet zaměstnanců, komunikační dovednosti
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na stravování, slevy na firemní zboží, příspěvek na welnes, zvýhodněný zaměstnanecký tarif, odměny za pracovní výročí, po zapracování a zkušební době možnost pronájmu firemního bytu
KONTAKT: emailem

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 36 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Na Stráni 572/6, Moravská Třebová, 57101

Region: Pardubický kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

HEDVA, a.s.