Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí týmu údržby | Výrobní společnost

referenční číslo: 55926 | aktuálnost: 20.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do společnosti, která se zabývá výrobou prémiových krmiv, hledám Vedoucího údržby. V případě, že máte zkušenosti z výrobní společnosti a domluvíte se anglickým jazykem, neváhejte zaslat váš životopis. Čeká vás práce v úspěšné mezinárodní firmě, která kromě přátelského kolektivu a nadstandardního mzdového ohodnocení nabízí také řadu zajímavých benefitů.
Na této pracovní pozici budete vést a organizovat práci pro tým techniků údržby. Budete se podílet na sestavování rozpočtu pro vaše oddělení a podporovat školení a rozvoj podřízených. Čeká vás denní komunikace v anglickém jazyce.

Požadujeme

Očekáváme středoškolské vzdělání v technickém oboru.
Zkušenost s vedením týmu lidí výhodou.
Minimálně 3 roky praxe ve výrobní společnosti.
Komunikativní anglický jazyk podmínkou.
Samostatnost a organizační schopnosti.

Nabízíme

Můžete se těšit na nadstandardní mzdové ohodnocení a 5 týdnů dovolené. Přímo na pracovišti se můžete občerstvit v kantýně anebo využít systém stravenkového paušálu. Zaměstnavatel mimo jiné nabízí: příspěvek na penzijní a životní pojištění cafeteria systém benefitů vzdělávací kurzy a školení příspěvek na dojíždění slevu na firemní výrobky telefon a notebook zvýhodněný mobilní tarif
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl