Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí účetních (50 - 60 000 Kč)

referenční číslo: 54288 | aktuálnost: 16.07.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

V dynamicky se rozvíjející české výrobní společnosti na Třebíčsku otevíráme dveře pro schopného a zkušeného jednotlivce, který má odvahu převzít vedení a řízení týmu. Pokud jste odborník v oblasti účetnictví, máte zkušenosti se zákony o DPH a daních z příjmů, a jste ochotni přijmout výzvu, pak jsme právě pro vás připravili zajímavou pracovní příležitost.

Náplň práce

  • Vedoucí role nad týmem čtyř talentovaných kolegů, kde můžete plně rozvinout svůj vůdčí potenciál.
  • Zajištění měsíčních závěrek, DPH, intrastat, a ročních závěrek pro tři auditované a dvě neauditované společnosti.
  • Aktivní spolupráce s daňovou kanceláří při sestavování daňových přiznání k dani z příjmů právnických osob.
  • Účast na sestavování konsolidované účetní závěrky za skupinu.

Požadujeme

  • VŠ ekonomické
  • Praxe s vedením podřízených
  • Znalost zákona o DPH a dani z příjmu

Nabízíme

  • Inovativní prostředí rostoucí společnosti, která ocení váš přínos.
  • Motivující finanční ohodnocení odpovídající vašemu talentu.
  • Moderní pracovní prostředí s pružnou pracovní dobou pro optimální work-life balance.
  • Firemní notebook a telefon pro maximální pohodlí při práci.
  • Závodní stravování/stravenky a jazykové kurzy pro Váš celkový rozvoj.
  • Možnost dalšího vzdělávání a cafeterie s dalšími benefity
  • Místo výkonu práce: Třebíč

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Ekonomika