Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí úklidu

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17455590769 | aktuálnost: 28.06.2024

CLEANCAT s.r.o.

Upřesňující informace

KONTAKT - tel.: 596 223 724, e-mail: prace@cleancat.cz

Do našeho provozního týmu hledáme nového kolegu na pozici Vedoucí úklidu.

Jakou roli člověk na této pozici zastává? Hraje klíčovou úlohu v organizaci úklidových služeb - je strážcem vysoce nastavených standardů a spojovacím článkem mezi našimi klienty a pracovníky úklidového týmu.

Co Vás čeká a nemine:
- velká zodpovědnost za svěřené úklidové zakázky
- aktivní práce v terénu - pravidelná kontrola prováděných úklidů až na 25 pracovištích MS kraje
- nábor zaměstnanců
- administrativní činnost, která tvoří cca 25 % pracovní doby (dokumenty k nástupu a výstupu zaměstnanců, docházky, objednávky materiálu)
- vedení početné skupiny čítající cca 40 až 100 úklidových zaměstnanců
- závoz spotřebního a hygienického materiálu na střediska

Očekáváme, že budete:
- akceptovat pružnou pracovní dobu, která se odvíjí od pracovní doby a potřeb jednotlivých středisek
- mít prokazatelné znalosti na úrovni SŠ s maturitou
- moci uplatnit velmi dobré zkušenosti ve vedení lidí
- umět zúročit základní znalosti Zákoníku práce
- vlastnit ŘP sk B. a budete aktivním řidičem - nezbytné!
- mít schopnost skvěle organizovat práci svou i svých podřízených
- dobře zvládat občasný nápor a stresové situace

Nabízíme:
- stabilitu - 27 let působení na trhu úklidových a speciálních služeb hovoří za vše
- zvyšování si své odborné úrovně a jistotu, že dostanete prostor využít svůj potenciál
- systém benefitů
- kancelář na sídle společnosti: Ostrava - Hrušov, ul. Keramická

Nástupní mzda: 31 600 Kč/měsíc
Datum nástupu: ideálně hned
Místo výkonu práce: Ostrava a její okolí

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 31 600 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Keramická 602/19, Ostrava, 71100

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita