Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí úseku vodovodů a kanalizací

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29546520780 | aktuálnost: 28.06.2024

Technické služby Žacléř, spol. s r.o.

Upřesňující informace

Kvalifikační předpoklady:
. občan ČR,
. středoškolské vzdělání technického směru ukončené maturitou (obor související s vodním
hospodářstvím a provozováním vodovodů a kanalizací výhodou),
. znalost legislativy, zejména zákona č. 254/2001 Sb. zákon o vodách, zákona č. 274/2001 Sb.
zákon o vodovodech a kanalizacích pro veřejnou potřebu, zákona č. 541/2020 Sb. zákon o
odpadech, zákona č. 183/2006 Sb. stavební zákon,
. znalosti GIS, systém GRAMIS výhodou,
. znalost základních geodetických prací, především práce s nivelačním přístrojem,
. pokročilá znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel, Outlook),
. orientace v technické dokumentaci vodohospodářských staveb,
. organizační a komunikační dovednosti,
. řidičský průkaz skupiny B,
. bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita,
. dobrá fyzická kondice.
Náplň práce:
. vedení úseku vodovodu a kanalizací,
. příprava a organizace pracovních činností podřízených pracovníků,
. sběr dat z vodohospodářských zařízení, jejich evidence a vyhodnocení,
. monitoring vodovodních řadů mikrofonem, kanalizačních potrubí inspekční kamerou,
. zodpovědnost za dodržování technologických postupů a legislativy,
. zpracování a vyhodnocení výsledky rozborů pitných a odpadních vod,
. objednání materiálů a náhradních dílů, příprava podkladů pro fakturaci,
. pořízení dat pro GIS, správa technických map, zpracování stanoviska o poloze sítí a
podmínek připojení,
. zajištění ohlašovacích povinností vůči státu a jeho organizacím.
Nabízíme:
. zaměstnání ve stabilní společnosti,
. odpovídající mzdové ohodnocení,
. práci na dobu neurčitou,
. 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, 13. plat, volnočasové poukazy Flexi Pass.
Místo výkonu práce: Žacléř.
Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod.
Předpokládaný nástup: dle dohody.
Svůj životopis zašlete na e-mail vincalek@tszacler.cz do 15. 7. 2024.
Bližší informace poskytne jednatel společnosti Jaroslav Vinčálek na tel. 777 050 224.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC pokročilá znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel, Outlook)PHP_EOLPráce s PC - jiné znalosti GIS, systém GRAMIS výhodouPHP_EOLŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Jiné znalost legislativy, dobrá fyzická kondicePHP_EOL

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Nádražní 237, Žacléř, 54201

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita