Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí výroby úseku svařování

referenční číslo: 55055 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme člověka kovaného v technologiích svařování, který rád přichází s novými nápady, zvládne řídit větší výrobní tým a domluví se anglicky nebo německy.
Řízení a koordinace denních výrobních operací Plánování a organizace výrobního procesu Vedení a motivace výrobního týmu, zajištění školení a rozvoje zaměstnanců Implementace a udržování systémů jakosti podle ISO Kontrola dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů Řešení operativních problémů a navrhování opatření pro zlepšení výkonu Reporting výrobních výsledků a výkonů vedení společnosti

Požadujeme

Technické vzdělání a zkušenosti na obdobné pozici ve výrobním prostředí Znalost výrobních procesů, technologií svařování nutností Silná osobnost se schopností vést a motivovat tým, výborné komunikační a organizační dovednosti Pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka Dobré analytické schopnosti a schopnost řešit problémy ŘP sk. B

Nabízíme

Zázemí mezinárodní společnosti Motivační finanční ohodnocení Příspěvky, odměny a prémie ke mzdě 5 týdnů dovolené Mimořádné dny volna Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění Příspěvek na dopravu Příspěvek do cafeterie Příspěvek na stravné Firemní akce Další balíček benefitů
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl, Management