Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí výroby v potravinářství | velice nadstandardní mzda + auto

referenční číslo: 57291 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Naše výroba potřebuje nový impulz, a tak hledáme do týmu top manažera, který povede výrobu. Ideální kandidát jste, pokud máte praxi s vedením výroby (či její části) v potravinářství a umíte převzít zodpovědnost. Nabízíme velice nadprůměrný plat, bonusy, benefity a možnost vozu pro soukromé účely. Čekáme jen na váš životopis.
Vedení výroby Úzká spolupráce s vedoucími údržby, nákupu atd. Vedení podřízených přes mistry Reporting vedení

Požadujeme

Praxe s vedením výroby v potravinářství Zkušenosti s některým firemním informačním systémem (bonus) Samostatnost, zodpovědnost, schopnost budovat tým

Nabízíme

Velice nadprůměrná mzda Pravidelné bonusy 25 dní dovolené Příspěvek na stravování Pružná pracovní doba Notebook + telefon Možnost firemního vozu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl, Management