Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí výroby ve strojírenství - ranní směna

referenční číslo: 55293 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte předchozí zkušenost s vedením lidí ve výrobě? Jste technický typ a máte předchozí praxi ze strojírenského prostředí? Pokud hledáte novou pracovní příležitost se zázemí menší firmy, pošlete nám svůj životopis.
vedení a organizace činností podřízených pracovníků (30 lidí) odpovědnost za plnění výrobního plánu dohled nad včasnými termíny dodání a kvalitu daných výrobků hodnocení pracovníků ve svěřeném úseku podílení se na řešeních oprav a servisů strojního zařízení proškolení podřízených zaměstnanců měsíční odměňování zaměstnanců spolupráce s nákupním oddělením kontrola BOZP a PO na pracovišti

Požadujeme

praxe na vedoucí pozici ve výrobě ideálně ze strojírenské výroby zkušenost s vedením lidí (cca 30 lidí) orientace v technické dokumentaci

Nabízíme

zajímavé finanční ohodnocení ( 60 000 - 70 000 Kč) příspěvek na stravování příspěvek na penzijní připojištění příspěvek na dojíždění do zaměstnání odměny ke mzdě 25 dní dovolené práce na ranní směnu další firemní benefity zázemí menší firmy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl, Management