Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí výstupní kvality

referenční číslo: 56232 | aktuálnost: 19.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro výrobní společnost v blízkosti Plzně hledáme kandidáty, kteří by chtěli pracovat jako vedoucí výstupní kvality. Pokud máte zkušenosti z obdobné pozice, a zároveň se domluvíte anglicky nebo německy, neváhejte nám zaslat váš životopis. Nástup možný ihned.
Vedení týmu 14 kontrolorů výstupní kvality Plánování procesu kontroly kvality a zkoušek Zlepšování procesu kontroly kvality, návrhy a schvalování změn v SAPu Zodpovědnost za zajištění kalibrace měřidel a validaci strojů

Požadujeme

Zkušenosti z obdobné pozice, včetně vedení pracovního kolektivu Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni (komunikace s kolegy ze zahraničí) Uživatelská znalost MS Office, SAP výhodou Dobré komunikační a organizační dovednosti

Nabízíme

Flexibilní pracovní doba Sick days Inflační bonus Zvýšení mzdy po zaškolení 13. mzda Stravenky (150 Kč/den) Možnost občasné práce z domova (jeden den týdně) Vzdělávací kurzy, včetně jazykových kurzů Příspěvek na volnočasové aktivity Příspěvek na penzijní připojištění (500 Kč/měsíčně) Kvartální odměny
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 53 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl