Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí vývoje a konstrukce

referenční číslo: 55225 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro významného klienta, ryze českou výrobní společnost, specializující se na výrobky pro stavebnictví a těžební průmysl, hledáme nového kolegu, který povede tým projektantů/konstruktérů, bude řídit konstrukční práce a vývojové procesy.
vedení týmu projektantů/konstruktérů včetně rozdělení úkolů, kontrola dosažených výsledků a hodnocení podřízených zaměstnanců řízení inovačních a vývojových procesů řízení konstrukčních prací a projektů od návrhu až po zavedení do výroby provádění technických výpočtů technická pomoc obchodnímu úseku při zpracování průvodní dokumentace, specifikace + tvorba katalogů

Požadujeme

VŠ vzdělání – obor strojírenství výborná znalost AutoCAD, Inventor, dobrá znalost práce na PC (Office 365), znalost IS K2 výhodou znalosti z oblasti projektového řízení ve strojírenském oboru bezúhonnost, samostatnost, komunikativnost, spolehlivost znalost AJ výhodou praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

zázemí stabilní společnosti s možností profesního růstu možnost pružné pracovní doby a home office příspěvek na stravování 180,- Kč cafeterie, možnost zajištění obědu na pracovišti moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv, firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Tereza Nádvorníková
+420 727 810 545