Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí zahradnického centra

referenční číslo: 56424 | aktuálnost: 29.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Skvělá příležitost pro milovníky přírody a rostlin všeho druhu! Pro zavedené zahradnické centrum nedaleko Kutné Hory, ke kterému patří i kavárna a obchůdek, hledáme šikovného vedoucího zahradnického centra. Máte obchodního ducha, přirozenou autoritu a skvělé organizační dovednosti? Pak čtěte dál, možná hledáme právě vás.
Nastavovat business plán a následně kontrolovat jeho plnění Vytvářet investiční plán Řízení maloobchodních i velkoobchodních aktivit – vyhodnocování sortimentu, prodeje, tržeb Vyjednávání s dodavateli, příprava marketingových kampaní a akcí pro zákazníky Vedení marketingových a PR aktivit firmy Zajištění provozu kavárny a obchodu s potravinami, které jsou součástí zahradnického centra

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo zahradnického zaměření Pozitivní vztah k sortimentu rostlin a zahradnických potřeb Znalost specifik tohoto sortimentu (sezónnost) Zkušenost na pozici v oblasti obchodu nebo marketingu Skvělé organizační schopnosti, přirozená autorita a vůdčí typ

Nabízíme

Finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností Pracoviště v krásném prostředí nedaleko Kutné Hory Možnost částečně flexibilní pracovní doby Stabilní kolektiv Možnost nástupu ihned
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Obchod, prodej, nákup