Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí Zásobovaní Vody

referenční číslo: 57072 | aktuálnost: 16.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

VEDOUCÍ VODNÍHO ZÁSOBOVÁNÍ Jste inženýr s obchodním myšlením, připravený řešit nejpalčivější výzvy v oblasti vody? Hledáme vedoucího pro vodní zásobování v České republice a na Slovensku. V této klíčové roli budete řídit oblast Městské vody a Vodního zásobování a přispívat ke globálním iniciativám s využitím vlastních špičkových firemných technologií a digitálních řešení. Naším klientem je živá komunita odborníků, kteří se věnují zlepšování vody, životního prostředí a udržitelnosti. Přidejte se a budete mít možnost spolupracovat, inovovat a růst v dynamické globální síti.
Jako Vedoucí Vodního Zásobování budete: Řídit a rozvíjet obchodní aktivity v Česku a na Slovensku. Poskytovat technické poradenství a vynikající zákaznický servis. Řídit ziskovost, sledovat výkon a implementovat lokální strategie. Podporovat prodej a realizaci projektů. Vést a mentorovat rozmanitý tým. Podporovat globální růst společnosti. Vaše klíčové odpovědnosti Spravovat klíčové účty a vytvářet prodejní příležitosti. Připravovat nabídky a návrhy. Dodávat projekty v rámci portfolia. Koordinovat globální projekty a příležitosti. Vést, koučovat a mentorovat místní tým.

Požadujeme

Vaše dovednosti a kvalifikace 10+ let zkušeností v oblasti environmentálního inženýrství, vodní technologie, IT nebo podobného oboru. Silné porozumění softwarovým produktům a službám. Strategické myšlení a zkušenosti s vedením. Dokázané výsledky v globálním prodeji. Plynulost v angličtině a češtině/slovenštině.

Nabízíme

Co vám nabízíme Roli zaměřenou na inovace. Spolupráci s motivovanými odborníky. Možnosti profesionálního i osobního rozvoje. Flexibilní pracovní možnosti. Globální kariérní růst. Kancelář v Praze nebo Bratislavě, s možností hybridního režimu. Cestování: 40-60 dní/rok.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Management