Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Veterinární technik/technička

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29500320747 | aktuálnost: 28.06.2024

Státní veterinární správa

Upřesňující informace

První kontakt:
Šterberová Miroslava Bc., tel.: 724 813 769, Po - Pá 7 - 15:30 hod
e-mail: m.sterberova@svscr.cz

Požadujeme:
- střední vzdělání s maturitní zkouškou, veterinární obor výhodou
- spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup
- emoční neutralita
- řidičský průkaz skupiny B.

Náplň práce:
- odborná veterinárně-technická činnost
- prohlídka masa na jatkách pod dohledem úředního veterinárního lékaře
- odběr vzorků k laboratornímu vyšetření
- vedení příslušných záznamů a dokumentace
- kontrola dodržování hygienických podmínek
- služební doba: 7:00 - 15:30 hod.

Nabízíme:
- možnost získat praktické zkušenosti ve státním sektoru pod vedením zkušených kolegů
- finanční ohodnocení podle tabulek platů státních zaměstnanců dle délky odborné praxe
- k platu osobní ohodnocení odpovídající pracovnímu nasazení
- 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, až 5 dnů studijního volna aj.
- stravenky Sodexo
- příspěvek z FKSP na penzijní připojištění
- MultiSport program
- rekreační zařízení SVS
- vzdělávací program pro nové zaměstnance.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 24 100 - 31 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Český Brod,

Region: Středočeský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy