Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Více presidenti

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29531040744 | aktuálnost: 28.06.2024

CITIC Europe Holdings a.s..

Upřesňující informace

Maternová Dita Ing., e-mail: dita.maternova@citiceurope.com
Náplň práce:
- koordinace oblasti práva, rizik a compliance ve spolupráci s mateřskou společností
- poskytování podpory společnostem ve Skupině, zejména pomoc s mapováním právních povinností, jejich změn a souvisejících rizik
- koordinace zpracování reportů ve svěřené oblasti s důrazem na analýzu, dokumentaci a popis procesů
- zajištění dodržování vnitřních pravidel mateřské společnosti v rámci Skupiny po jejich implementaci a v souladu s obecně závaznými právními předpisy
- zajištění plnění schválených stanovených cílů
- koordinace realizace schválených strategických změn ve svěřené oblasti
- komunikace s mateřskou společností ve svěřené oblasti
Preferujeme uchazeče s:
- min. bakalářským vzděláním, nejlépe v právním oboru
- preferujeme kandidáty/ky se zkušeností min. 3 roky v mezinárodní společnosti
- preferujeme kandidáty/ky se zkušenostmi, znalostmi a orientací v českém a evropském právu
- zodpovědnost a samostatnost
- dobré vyjednávací, komunikační a organizační schopnosti
- schopnosti vedení mezinárodního týmu
- znalost češtiny a angličtiny výhodou
- znalost čínštiny výhodou

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 150 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Nekázanka 858/5, Praha, 11000

Region: Praha

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Cizince