Typ nabídky

Minimální mzda

Vrátný, hlídač, strážný, pracovník ostrahy (27,5 hodin týdně) - OZP

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29597940771 | aktuálnost: 06.07.2024

VKUS - BUSTAN s.r.o.

Upřesňující informace

VYHRAZENO pro OZP. První kontakt E-MAILEM, TELEFONICKY v pracovní dny od 7:00 hod. do 15:00 hod. Tel.: 724 303 596, e-mail: adam.pavlik@vkus-bustan.cz

Pracovní doba:
- úvazek 27,5 hod./týdně
- práce podle plánu směn - převážně noční směny
- práce v kolektivu 5ti zaměstnanců

Náplň práce:
- hlídání administrativní budovy (kanceláře)
- fyzicky nenáročná obchůzková činnost
- jednoduchá obsluha zabezpečovacího a požárního systému
- sledování obrazu kamerového systému
- jednoduchá písemná evidence.

Požadavky na zájemce o práci:
- čistý trestní rejstřík
- certifikát strážný (výhodou) nikoli podmínkou - je možnost jej u nás absolvovat
- komunikační schopnosti
- základní znalost práce na počítači
- důslednost, flexibilnost, vstřícnost, loajalita

Nabízíme:
- zajímavé mzdové ohodnocení od 130 do 160 Kč/hod. dle příplatků
- výplata mzdy v pevných termínech, a to na účet nebo složenkou
- zázemí stabilní a specializované firmy
- možnost profesního růstu
- individuální a lidský přístup ke každému zaměstnanci

Místo výkonu práce: Ostrava, Moravská Ostrava, ul. Vítkovická

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC - základní dovednosti PC Základní znalost práce na počítačiPHP_EOL

Mzda: 15 400 - 19 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Ostrava,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený