Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Všeobecná sestra

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29566740721 | aktuálnost: 03.07.2024

Centrum Kociánka

Upřesňující informace

Požadujeme:
- odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecná sestra dle zákona č. 24/2004 Sb.
- očkování proti hepatitidě typu B
- znalost práce na PC
- pozitivní vztah k práci s handicapovanými osobami
- praxe vítána

Popis pracovní pozice:
- zajištění ošetřovatelské péče bez odborného dohledu a bez indikace v souladu s diagnózou stanovenou lékařem v rozsahu své odborné způsobilosti
- na základě indikace lékaře se podílí na poskytování preventivní, diagnostické, léčebné, rehabilitační, neodkladné a dispenzární péče
- příprava uživatelů k diagnostickým a léčebným postupům na základě indikace lékaře (provádí je nebo při nich asistuje)
- práce v nepřetržitém provozu, dvanáctihodinové směny
- práce je možná na plný i na zkrácený úvazek, po dohodě

- zázemí stabilní organizace
- nástup možný od 1.9.2024
- příspěvky z FKSP
- podporu dalšího vzdělávání a profesního seberozvoje
- 25 dnů dovolené
- 3 sick days ročně
- odměny při významných pracovních a životních výročích
- dotované obědy ve stravovacím zařízení organizace

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Mzda: 28 340 - 41 780 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Kociánka 93/2, Brno, 61200

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy