Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Všeobecná sestra

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29650280710 | aktuálnost: 29.07.2024

Česká provincie Kongregace Dcer Božské Lásky

Upřesňující informace

KO: Jančálková Dana Mgr., tel.: 730 575 975, volat PO-PÁ 7:00 - 15:30 h. Žádosti o pracovní místo prosím zasílejte na email: seniorisvzdislava@seznam.cz

Základní popis pracovní pozice:
Poskytování zdravotní a ošetřovatelské péče klientům domova pro seniory dle indikace lékaře, zpracovávání ošetřovatelského plánu, pozorování, hodnocení a zaznamenávání stavu klienta, orientační hodnocení fyziologických funkcí. Sledování klientů sociální péče z hlediska biopsychosociálních potřeb a jejich monitorování, plnění ordinace lékaře a provádění asistence při diagnostických, vyšetřovacích nebo léčebných výkonech. Řešení sociálně zdravotních problémů klientů.

Dle potřeby domova dále:
Poskytování přímé obslužné péče o klienty, podpora jejich soběstačnosti, poskytování pomoci při osobní hygieně a oblékání klientů, manipulace s přístroji, pomůckami a prádlem a udržování čistoty a hygieny u klientů. Domov pro seniory rodinného typu.

Další požadavky:
- výkon zdravotnického povolání bez odborného dohledu (minimální kategorie sestra S2)
- ŘP výhodou
- trestní bezúhonnost
- uživatelská znalost práce s PC

Osobnostní předpoklady:
- úcta a respekt k lidem seniorského věku
- schopnost pracovat v týmu a spolupráce s pracovníky v sociálních službách
- dodržování etických norem

Další specifikace:
- pracovní poměr na plný úvazek a dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- příplatky za práci o víkendu a o svátcích
- pololetní odměny, mimořádné odměny
- příspěvek na stravování
- denní služby v sedmidenním pracovním týdnu (Po - Ne), 7:00-19:00 hod

Zaměstnanecké výhody:
- 200 hod dovolené
- příjemný a motivovaný pracovní kolektiv

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC - základní dovednosti PC

Mzda: 40 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Rooseveltova 886/47, Opava, 74601

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy