Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Všeobecná/ý účetní - zkrácený úvazek

referenční číslo: 55701 | aktuálnost: 29.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do celosvětově úspěšné výrobní společnosti, ve které panuje rodinná atmosféra, otevřená komunikace a férový přístup, hledám nové kolegy na doplnění týmu všeobecných účetních. Pokud máte zkušenosti se zpracováním a zaúčtováním finanční a mzdové agendy a vyhovuje Vám dojíždění do Židlochovic, tak možná hledám právě Vás!
Kompletní vedení finančního účetnictví: Účtování faktur, pokladny, banky, práce s cizími měnami Spolupráce s celním úřadem Spolupráce na zpracování závěrky, DPH a na auditu Vedení mzdového účetnictví Zpracování podkladů pro zaúčtování (docházka, cestovní výkazy, dovolené atd.) Účtování mezd pro cca 30 až 50 zaměstnanců

Požadujeme

Máte zkušenosti se zpracováním finančního i mzdového účetnictvím Výhodou je znalost systému Pohoda a Pamica Jste komunikativní a pečlivá/ý (angličtina není potřeba)

Nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vaší praxi Finanční prémie Zázemí stabilní společnosti Stravenkový paušál Práci na zkrácený úvazek (0,5-0,7 úvazek) Flexibilní pracovní dobu Home office Delší dovolenou Smlouvu na dobu neurčitou Nastoupit můžete ihned
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Oblíbené nabídky (1)