Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Všeobecný administrativní pracovník / pracovnice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 20672000771 | aktuálnost: 28.06.2024

FinPrioritaas, s.r.o.

Upřesňující informace

VŠEOBECNÝ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE
- Místo výkonu: Bieblova č.p. 1110/1b, 500 03 Hradec Králové 3
- Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup dle domluvy, pružná pracovní doba
- Náplň práce: zajištěni chodu kanceláře, běžná administrativa
- Požadujeme: pracovitost, ochotu cestovat v rámci ČR, zodpovědnost, schopnost pracovat v týmu, ukrajinsky jazyk slovem i písmem výhodou
- V případě zájmu se můžete osobně dostavit na sídlo společnosti každé pondělí mezi 7.30-8.30 hod. nebo nás kontaktujte emailem na adresu: finprioritaassro@seznam.cz

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Místo pracoviště: Bieblova 1110/1b, Hradec Králové, 50003

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Cizince