Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Všeobecný/ná účetní

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29548880790 | aktuálnost: 27.06.2024

Techno life s.r.o.

Upřesňující informace

Farmaceutická společnost Technolife s.r.o. zabývající se výrobou a distribucí léků, s vlastní sítí lékáren a logistikou, hledá samostatnou účetní.
Podmínky pracovního poměru po vzájemné domluvě. Na tuto pracovní pozici nabízíme jak pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, v případě potřeby i zkrácený úvazek, tak i možnost DPP. Není problém se domluvit i na částečné práci z domova, ale upřednostňujeme fyzickou přítomnost v kanceláři v místě výkonu práce alespoň na pár hodin týdne. Místo pracoviště je Na Máchovně 1610, Beroun.
Náplň práce:
* kompletní vedení účetní agendy, zodpovědnost za správnost a včasnost výstupů z účetnictví
* zpracování přijatých a vydaných faktur, účtování interních dokladů
* zpracování přiznání k DPH, kontrolního a souhrnného hlášení
* komunikace s orgány státní správy
* mzdové účetnictví
Požadujeme: SŠ/VŠ ekonomického směru, uživatelská znalost práce s PC (zejména Word, Excel), znalost účetního programu Solitea Vario výhodou. Minimálně 2 roky praxe, možný nástup praxe. Kontakt: telefonicky od 9:30- 13:00, e-mailem.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Na Máchovně 1610, Beroun, 26601

Region: Středočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita