Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vychovatel/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29529480790 | aktuálnost: 03.08.2024

Dětský domov, Holice, Husova 623

Upřesňující informace

Náplň práce: práce s dětmi ze znevýhodněného sociálního prostředí
Požadujeme:
- ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru sociální nebo speciální pedagogika
- v případě jiného vzdělání je nutné si doplnit celoživotní vzdělání v potřebné specializaci
- požadavky pro výkon funkce dle § 3 a § 16 odst. 2) zákona č. 563/2004 Sb.
- předpoklad psychické způsobilosti dle § 18 zákona č. 109/2002 Sb.
- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu a schopnost týmové spolupráce
- důraz klademe na schopnost realizace výchovně vzdělávacích programů v dětském domově
- výpis z trestního rejstříku
- turnusové služby, nerovnoměrně rozvržená pracovní doba včetně víkendů a svátků
Pracovní poměr je možné prodloužit po prvním roce na dobu neurčitou.
- 10. platová třída, výše platu na základě dosažené praxe v oboru
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (09:00 - 15:00).

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 31 550 - 37 060 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Husova 623, Holice, 53401

Region: Pardubický kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské