Typ nabídky

Minimální mzda

Výpočtář - CFD simulace

referenční číslo: 56947 | aktuálnost: 15.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

POZICE JE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY!
Budeš důležitou součástí R&D týmu, se kterým budeš spolupracovat na zajímavých projektech a optimalizovat výkon. Činností bude komplexní CFD simulace pro analýzu proudění tekutin a přenosu tepla v rotujících strojích. Validace a testování bude nedílnou součástí.

Požadujeme

VŠ/ SŠ vzdělání v oboru elektrotechnika, elektronika, strojní. Zkušenosti (i základní) s teplotními simulacemi / proudění tekutin. Znalost některého ze simulačních softwarů výhodou (např. Ansys, CFX). Pokročilá znalost AJ - B2. Nadšení pro obor, cílevědomost a schopnost pracovat týmově.

Nabízíme

Zázemí silné společnosti, která je špičkou ve svém oboru. Atraktivní mzda finanční ohodnocení + prémie. Příjemné pracovní prostředí, férový a podporující tým 5 týdnů dovolené a další zajímavé zaměstnanecké benefity (pružnou pracovní dobu, školení a jazykové kurzy, příspěvek na penzijní připojištění nebo na životní pojištění, závodní stravování - bohatý výběr jídel a další).
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 63 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl