Typ nabídky

Minimální mzda

Výpočtář / Počítačová podpora konstruování | 13. plat | I ABSOLVENTI

referenční číslo: 55070 | aktuálnost: 14.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Posilujeme náš tým strojních inženýrů o výpočtáře. Vystudoval/a jste strojařinu a potkal/a jste se s výpočty (pevnost, pružnost atd.)? Ať už jste čerstvý absolvent, nebo zkušený mazák s praxí, rádi se s Vámi potkáme. U nás budete součástí dobré party, budete se podílet na zajímavých projektech a budete mít možnost čerpat náš bohatý benefitní program. Pošlete nám životopis.
Počítačová podpora konstrukce Práce na zajímavých výrobních projektech Práce s dokumentací, s výpočtářským software

Požadujeme

Ovládáte některý CAD/CAM (třeba ANSYS, CATIA apod.) AJ je výhodou VŠ vzdělání v technickém oboru

Nabízíme

Velmi dobrá mzda 13. plat 5 týdnů dovolené Flexibilní pracovní doba Bonusy ke mzdě Příspěvky na stravování Příspěvek na životní pojištění Práce na zajímavých projektech v silné firmě
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Věda a výzkum, Výroba, průmysl