Typ nabídky

Minimální mzda

Výpočtář / Simulační inženýr ve strojírenství | Nadprůměrná mzda + možnost částečného HO

referenční číslo: 55035 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jsme inovativní technologická firma a hledáme posilu v podobě simulačního inženýra. Máte v kapse diplom ze strojírenství a umíte provádět výpočty - třeba za pomoci programu Ansys, nebo jiného? Ať už jste právě vyšli školu, nebo jste mazák s praxí, rádi se s vámi potkáme. Nabízíme velmi dobře zaplacenou pozici v přátelském týmu a možnost částečného home office v případě, že to k nám na Zlínsko máte daleko.
Budete provádět výpočty a zkoušky Úzce budete spolupracovat s konstrukcí a technologií Účast na různých vývojových projektech

Požadujeme

VOŠ/VŠ strojírenství / PC podpora atp. (například FSI VUT apod.) Používáme Ansys (ale můžete ovládat jiný program) Aj je bonus

Nabízíme

Velmi motivující mzdu Flexibilitu pracovní dobu Pokud jste z daleka, můžeme se pobavit o možnosti částečného home office Firemní jídelna Příspěvky na stravování Podpora týmu a zaškolení Různorodá zajímavá práce v silné inovativní firmě
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj, Zlínský kraj

Obor: Věda a výzkum, Výroba, průmysl