Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Výpomoc do kuchyně

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29604540748 | aktuálnost: 14.07.2024

APEurope s.r.o.

Upřesňující informace

Kontakt: telefonicky 722 946 084, životopisy zasílejte e-mailem
HLEDÁME NOVÉ SPOLUPRACOVNÍKY NA VÝPOMOC DO KUCHYNĚ
Co vás čeká:
- Práce s potravinami,
- Předávání zboží mezi kuchyní a skladem
- Výpomoc při manipulaci s jídlem v kuchyni
Požadujeme:
- manuální a technickou zručnost a dobrý zdravotní stav, potravinářský průkaz,
- pečlivost, pracovní nasazení a chuť pracovat.
Nabízíme:
- Stabilní zázemí v rámci české firmy.
- Práce v příjemném kolektivu.
- Sleva na firemní výrobky.
- Možnost stravování v rámci firmy.
- Vhodné pro absolventy a osoby bez praxe.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 18 900 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Palackého 125/27, Mělník,

Region: Středočeský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity