Typ nabídky

Minimální mzda

Výrobní dělník - 3 směny

referenční číslo: 56261 | aktuálnost: 20.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte práci v prostředí automotive? Nevadí Vám 3 směny nebo 12hodinové směny? Aktuálně hledáme fyzicky zdatné pracovníky pro práci ve výrobě - výroba brzdových systémů v sérii. Z důvodu fyzické náročnosti práce hledáme pouze muže.
práce na montážních linkách v sériové výrobě obsluha, výroba a montáž dle stanovených postupů práce v nepřetržitém nebo třísměnném provozu

Požadujeme

jedná se o fyzicky náročnou práci, zvedání těžkých břemen - z toho důvodu hledáme na tuto pozici jen muže zodpovědnost komunikativnost nutná znalost a komunikace v češtině

Nabízíme

nástupní mzda 147 Kč/hod. variabilní složku mzdy příplatky za odpolední a noční směny docházkový bonus individuální prémie příspěvek na stravování příspěvek na dopravu moderní pracovní prostředí skvělý tým kolegů dlouhodobou spolupráci
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 147 - 147 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Řemesla, výroba