Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Výrobní mistr | Karvinsko

referenční číslo: 55038 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do stabilní výrobní společnosti hledáme výrobního mistra na 12h směny, krátký dlouhý týden. Těšit se můžete na atraktivní mzdu a řadu benefitů!
zodpovídat za chod výrobní linky na 12h směně (krátký, dlouhý týden) vedení menší skupiny podřízených rozdělovat práci týmu kontolovat výsledky a plnit cíle výroby zodpovídat za kvalitu produktů kontrolovat dodržování BOZP vést výrobní záznamy, reporting manažerovi výroby

Požadujeme

praxe ve výrobní společnosti min. 5 let znalosti práce na PC (MS Office na uživatelské úrovni) ochota práce na směny krátký dlouhý týden dobré organizační a komunikační schopnosti autoritativní vystupování, silná osobnost

Nabízíme

atraktivní mzda (fixní část + příplatky a bonusy) možnost kariérního a platového růstu závodní jídelna s příspěvkem na stravování 5 týdnů dovolené příspěvek na dopravu příspěvek do Cafeterie nástup po dohodě dlouhodobá práce na plný úvazek ve stabilní společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl