Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Výrobní operátor s náborovým příspěvkem 100 000 Kč

referenční číslo: 55244 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme obsluhu výrobní linky pro jednoho z největších výrobců BIO jogurtů v ČR. Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr v Toužimi v Krásném Údolí.
obsluha plnících strojů a výrobních linek seřizování, údržba a oprava strojů dohled nad dodžováním pracovních a technologických procesů řízení chodu směny na výrobních linkách

Požadujeme

SOÚ nebo SŠ vzdělání technického/potravinářského zaměření výhodou pečlivost a manuální zručnost zodpovědný přístup k práci uživatelská znalost na PC technický duch vítán

Nabízíme

práce na hlavní pracovní poměr směnnost: 2 dny práce 2 dny volna (5:00 - 17:00) náborový příspěvek 100 000 Kč ,,čistého" po šestiměsíčním zaškolení smlouva na dobu neurčitou 13. plat a roční odměny příspěvek na dopravu příspěvek na stravování 99 Kč/odpracovaný den benefitní karta (multisport) kvalitní zaškolení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Karlovarský kraj

Obor: Řemesla, výroba