Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Výrobní technolog

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29542140745 | aktuálnost: 28.06.2024

REINERT Czech s.r.o.

Upřesňující informace

Co Vás čeká:
- Stanovování jednoduchých nebo opakovaných technologických postupů plastikářského procesu.
- Ověřování nových technologických postupů a materiálů
- Vzorkování forem, nových přípravků a zařízení
- Technologické zkoušky dle plánu zkoušek a plánu výroby
- Zajišťování dokumentace výrobních parametrů a archivaci
- Uvolnění výroby a realizace nových náběhů
- Schvalování změn procesu a úprav technologie
- Optimalizace výrobního procesu vstřikování
Co od Vás očekáváme:
- Vzdělání v technickém/strojním oboru nebo min. 3letou praxi jako seřizovač
v plastikářské výrobě
- Znalost čtení výkresové dokumentace
- Znalost s CAD systémy není podmínkou
- Znalost MS Office (zejména Excel)
- Zkušenosti v oblasti tvorby pracovních postupů
- Alespoň základní schopnost komunikace v AJ
- Týmová práce, iniciativa
- Řidičský průkaz skupiny "B"
Zaměstnanecké výhody: Stravenky v hodnotě 200 Kč, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na sport, kulturu a podporu zdraví
Hlásit se emailem nebo telefonicky Po-St od 9:30 do 14:30.

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: základní znalost

Požadujeme

Práce s PC - základní dovednosti PC MS OfficePHP_EOLPráce s PC - tabulkový procesor (Excel) Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 43 000 - 47 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Ampérova 493, Liberec, 46312

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita